עגלת הקניות שלי:

0 פריטים 0.00 ₪
עגלת הקניות שלך ריקה עדיין

טיפים לבחירת מכונת שיוף

ישנן מכונות שיוף רבות בשוק, וההבדלים ביניהן הם ממש לא גדולים וגם הבדלי המחיר ממש לא גדולים.

אם אתם בוחרים את מכונת השיוף שלכם לפי המלצה אז סבבה אנו מחזיקים את כל סוגי מכונות השיוף ונשמח להתחרות במחיר.

 

אם אתם רוצים לבדוק לפני כן מה הכי טוב עבורכם, כדאי שתקראו את הסקירה הבאה...

 

למה כדאי לקנות מכונת שיוף דווקא אצלנו:

בגלל המחיר - אנו תמיד נהיה זולים יותר מהקולגות כאשר המוצר ועסקה דומה.

בגלל המבחר - אנו עם המבחר הכי גדול של מכונות שיוף שתמיד זמינות במלאי.

בגלל השרות – אנו מאפשרים אספקה מידית עד בית הלקוח.

בגלל האחריות - אנו היחידים שמחזיקים טכנאי במקום למכשירים שאנו מוכרים. ונפתור כל סיטואציה בעיתית לאלתר

 

חשוב מאוד שתכירו את כל הגורמים של מכונת שיוף חוץ מהשם והמחיר ואז תוכלו להחליט את ההחלטה הנכונה בשבילכם:

•    שנאי מכונת שיוף – רבים נוטים לחשוב כי השנאי של מכונת שיוף הנמצא על השולחן הוא החלק החשוב של מכונת השיוף – אך אין טעות גדולה מזאת! תפקידו של השנאי הוא בסך-הכול להעביר חשמל ולקבוע מהירות.

•    ידית האחיזה של מכונת השיוף – היא החלק החשוב ביותר במכונת שיוף, הוכחה לכך היא שמחיר הידית של מכונת שיוף הוא כשני שליש ממחיר כל המכונה עצמה. בידית מכונת שיוף יש מסבים שמסתובבים, מנוע ומנגנון מובנה נגד ויברציות.

•    סיבובים לדקה – מיותר לחפש מכונת שיוף שעושה כמה שיותר סיבובים  לדקה וכד'... כי הרי אף אחד לא עובד במהירויות כאלו גבוהות. לידיעתכם מכונות שיוף היקרות ביותר כמו UP200, MIO ו- KUPA מבצעות רק 25 אלף סיבובים בדקה.

•    רעש - חשוב לבחור מכונת שיוף שקטה, וגם לקחת בחשבון שעם הזמן מכונת השיוף תתחיל להרעיש כאשר ייווצר בלאי למסבים (בדיוק כמו למכונת הכביסה שלך...).

•    יופי ועיצוב מכונת שיוף – בניית ציפורניים הוא מקצוע של יופי ומה שאנו נשדר זה מה שנקבל, מכונת שיוף יפה יותר ומקצועית יותר - משדרת יוקרה, ומאפשרת לגבות מחיר גבוה יותר על הטיפול. טכנאית אשר עובדת בכלים פשוטים ומקרטעים, כך גם נראית ונתפסת העבודה שלה.

•    מחיר – המחיר, לדעתנו, הוא הכי פחות חשוב. כמובן שאנו כישראלים לא נצא פראיירים, ונקנה הכי בזול... כאשר לוקחים את מחירה של מכונת שיוף ומחלקים אותו לזמן שעובדים עם המכונה ולמספר הידיים שטופלו רואים שמחיר מכונת שיוף הוא זניח ומשתלם בהחלט. 

•    התאמת מכונת שיוף לטכנאית - אני, אבי שקד, יבואן ותיק של מכונות שיוף מקוראה וארה"ב כותב לכם, על סמך ניסיוני הרב, מכונת שיוף זה כמו חולצה - לאחת זה מתאים ומחמיא, לאחרת פחות ולשלישית בכלל לא. כלומר: מכונת שיוף צריכה להתאים כמו כפפה ליד. חשוב שהידית תתאים לגודל היד ותהיה קלה ונוחה במיוחד, ולא תגרום לך לעייפות לאורך זמן.

 

למה חשוב ממי לקנות מכונת שיוף?

אפשרות ראשונה - לקנות מסוכן לבניית ציפורניים מכונת שיוף בזול ולחשוב שעשינו עסקה טובה, אבל כאשר מתחילות להתעורר בעיות אז מתחיל מרדף אחר הסוכן.

אפשרות שנייה - לקנות את מכונת השיוף בבית ספר לציפורניים, ואז אם יש תקלה צריך לקחת את המכונה לבית הספר, הם שולחים ליבואן, היבואן מטפל בזמנו, ואחר-כך מחזיר לבית הספר - הליך שלוקח הרבה זמן יקר... ואת נשארת, בעצם, בלי הכלי העיקרי והחשוב ביותר להמשך עבודתך ופרנסתך.

אפשרות שלישית והטובה ביותר - לקנות את מכונת השיוף ישירות מהיבואן עצמו, כמו חברת "שקד קוסמטיק" ללא תשלום על פערי התיווך ועם כתובת ישירה ומוכרת לאחריות ושירות.

 

אז באו נסכם:

הכי טוב, לדעתנו, שבתי הספר לציפורניים ילמדו את העבודה עצמה, והיבואנים ימכרו מכונות שיוף ומוצרים. וכדאי שתיקחו בחשבון את כל הגורמים בנושא ולא רק את המחיר.

אצלנו, בחברת שקד קוסמטיק , עובדים שונה מכל מה שהכרתם עד עכשיו. אנו נותנים ללקוחות שלנו שרות מידי! יש לנו חנות תצוגה גדולה עם כל המכונות. אפשר להגיע, להפעיל ולבדוק את כל סוגי מכונות השיוף, ואז תוכלו להחליט באמת איזו מכונת שיוף הכי נוחה לכם, איזה מכונת שיוף הכי יפה בעיניכם ואיזו מכונת שיוף מתאימה לכם לתקציב.

כמו כן, לחברת שקד קוסמטיק יש מעבדת שירות במקום, וכל תקלה תטופל אצלנו מידית! יש לנו מכונות שיוף חלופיות, כך שבמקרה שיש לכם תקלה שלא נפתרה מידית תוכלו לקבל מכונת שיוף חלופית להמשיך את עבודתכם בזמן שמכונת השיוף שלכם בתיקון.

 

עכשיו יהיה לכם הרבה יותר קל לבחור מכונת שיוף שמתאימה לכם בדיוק!

מכונת שיוף K20 / מכונת שיוף סטרונג אדוונסד / מכונת שיוף סטרונג 210 / מכונת שיוף סטרונג 207B / מכונת שיוף טורנדו / מכונת שיוף NX דיגיטל לפדיקור / מכונת שיוף לקס לפדיקור

 

ב ה צ ל ח ה !