עגלת הקניות שלי:

0 פריטים 0.00 ₪
עגלת הקניות שלך ריקה עדיין

למה כדאי לקנות אצלנו

 

היי!

שמי אבי שקד, המנכ"ל והבעלים של חברת "שקד קוסמטיק"את תחילת דרכי עשיתי לפני כ- 20 שנה, עוד לפני הקמת החברה, כאשר הייתי משווק מוצרים וחומרים לבניית ציפורניים.

לאחר מס' שנים בתחום בציפורניים, הקמתי את חברת "שקד קוסמטיק", שגדלה והתחזקה ככל שעברו השנים, והפכה לחברה יבואנית מובילה לציוד קוסמטי, מיכשור וריהוט קוסמטי ונותנת פתרונות קוסמטיים מתקדמים בכל תחומי הקוסמטיקה: פדיקור – מניקור, שעווה, ציפורניים, קוסמטיקה, עיסוי, ציוד קוסמטי ועוד.החברה גם משווקת את כל המוצרים המובילים בתחום שלא תחת היבוא, כגון: קרמים ומוצרים של מיטב חברות הקוסמטיקה המובילות ועוד.

  

לקוחות שבוחרים להגיע אלינו מרוויחים...

> את היכולת בהתרשמות הכללית של מגוון המוצרים והציוד.

את היכולת למצוא מגוון ענק של מוצרים בכל התחומים בתצוגה גדולה.

את האפשרות לעשות השוואת מוצרים אמיתית, כי רק כשרואים, לדוגמא, מיטה מסוג אחד ליד מיטה מסוג שני אפשר באמת להשוות בניהן ולראות את ההבדלים. היכולת להשוות בזמן אמת בין שני מוצרים דומים אך שונים ובחירה מושכלת לאחר השוואה, מונעת אכזבות עתידיות. 

 

לקוחות שבוחרים לקנות אצלנו מרוויחים...

> את האיכות הגבוהה של המוצרים שלנו. עם השנים למדתי שהאיכות הכי חשובה וכי הזול הוא היקר בסופו של דבר...

> את ההתאמה האישית של המוצרים שלנו. בזכות היותי יבואן, יש לי אפשרות להתאים חלק מהריהוט בדיוק למידותיך ולנוחיותך. לדוגמא: מושב אחד של כסא עם בסיס של כסא אחר, הגבהה או קיצור של כסאות בהתאם לצורך וכדו'...

> את החשיבה על הפרטים הקטנים במוצרים שלנו. בזכות הניסיון והוותק יצרתי ליין של מוצרים שנותנים פתרון כמעט לכל מגבלה. בהתאם לצורך אני משדרג כל פעם מחדש את המוצרים שאני מייבא, כך שהמיטות שלי יותר יציבות ונוחות, עם פחות תקלות וכו'..

> את השירות והידע המקצועי שלנו. לאחר שנים רבות מאוד בתחום, אני יכול לעזור לך מאוד בהתלבטות מה לקנות ומה באמת מתאים לך.

> את האחריות הכוללת והמלאה לכל המוצרים שלנו. 

את הזמינות והשירות גם אחרי הקניה. יש לנו כתובת פיזית שבה תוכלי לבקר ולקבל כל שירות שהוא ולא צריך לשבת ולחכות מתי הסוכן באמת יגיע אליי...

> את השקט הנפשי. כל מוצרי החשמל שלנו יש תו תקן של מכון התקנים הישראלי ותוכלי להיות רגועה בעת השימוש במכשיר לבטיחותך ולבטיחות לקוחותייך.

 

יכולתי להמשיך ולתאר עוד ועוד, אבל אני מעדיף לענות לכל לקוח באופן אישי על שאלותיו המיוחדות, כדי שנוכל לתת לך את השירות הטוב ביותר.

אתם מוזמנים להתקשר אליי באופן אישי לכל שאלה והתלבטות: אבי שקד 050-3292938 או לאולם התצוגה במושב עזריקם: 077-3292010

 

תזכרו תמיד כי מגיע לכם לקבל את המוצרים הטובים ביותר, מגיע לכם את השירות הטוב ביותר, עובדים מקצועיים ואת מלוא תשומת הלב.

אנחנו, בשקד קוסמטיק, נמצאים כאן בדיוק בשביל זה. 

 

אנחנו מחכים לכם... 

בכבוד רב,

אבי שקד > שקד קוסמטיק