עגלת הקניות שלי:

0 פריטים 0.00 ₪
עגלת הקניות שלך ריקה עדיין

טיפים לבחירת שולחן

הפרמטרים החשובים של שולחן לבניית ציפורניים:

 

שקד קוסמטיק שמה לה כמטרה להוביל את נושא הציוד הקוסמטי בארץ, לפיכך ערכנו סקר בין כמאה טכנאיות ציפורניים ותיקות שעובדות זמן רב ושאלנו אותן מה חשוב בשולחן לבניית ציפורניים.

מהסקר הזה למדנו מהם הפרמטרים החשובים לטכנאית הציפורניים כדי שתוכל לבצע את עבודתה ביעילות ונוחות מקסימאלית. אספנו את כל הדרישות לשולחנות לבניית ציפורניים ויחד עם המעצב במפעל איתו אנו עובדים ישבנו ותכננו מספר דגמים של שולחנות לבניית ציפורניים אולטימטיביים אשר יענו לצרכי טכנאית הציפורניים.

 

  • איכות ללא פשרות – טכנאית הציפורניים ממוצעת עובדת על שולחן לבניית ציפורניים 7 עד 10 שעות ביום. ולכן שולחן לבניית ציפורניים חייב להיות נוח ופרקטי לעבודה.
 
  • גודל המגירות של שולחן לבניית ציפורניים  צריכות להיות בגודל ובגובה הנכונים שיוכלו להכיל גם בקבוקי נוזל אקריל, אציטון גדולים וגם בקבוקים קטנים. חשוב שלמגירות בשולחן לבניית ציפורניים יהיו מעצורים (סטופרים) כדי שהמגירה לא תצא החוצה לגמרי ותיפול בטעות, אלא רק אם התכוונת להוציא את כולה.

 

  • מקום אחסון בשולחן לבניית ציפורניים – הרבה מגירות וארוניות בשולחן לבניית ציפורניים ייתנו לך הרבה מקום ונוחות בעבודה. כל בונת ציפורניים יודעת כמה ציוד רב יש לאחסן כמו חומרים, קישוטים, אביזרים ועוד. שולחן לבניית ציפורניים עם מקומות אחסון רבים יעזרו לך לשמור על  חלוקה נכונה של הציוד וכך תשיגי סדר ונוחות.

 
  • פינות שולחן לבניית ציפורניים  – פינות מעוגלות וגימורים מעוגלים ימנעו ממך ומלקוחותיך פציעות ושריטות מיותרות וגם תרוויחי אסתטיקה ויופי בשולחן לבניית ציפורניים שלך.

 

  • רוחב המקום עבור הרגלים שלך – חשוב שהרוחב בין הארונית לשולחן לבניית ציפורניים יהיה מספיק – כדי שתוכלי להכניס את הרגלים בנוחות ולא 
    תתנגשי בצידי השולחן לבניית ציפורניים. בשולחנות לבניית ציפורניים של שקד קוסמטיק למרות שיש מגירות וארוניות המקום עבור הרגליים שלך מרווח ונוח.

  •  
  • קרבה פיזית ללקוחה – היתרון של שולחן לבניית ציפורניים הוא שרוחב הפלטה העליונה צר יחסית לשולחן רגיל (שולחן מחשב לדוגמא), וזאת כדי לאפשר לך לעבוד בנוחות עם הלקוחה היושבת בצידו השני של השולחן. שולחן לבניית ציפורניים רחב מידי יגרום לך להתכופף כדי להגיע ללקוחה וע"י כך להתעייף מהר מידי ולאורך זמן את עלולה לסבול מכאבי גב וגם יגרום ללקוחה להושיט את היד למרחק שלא יהיה לה נוח לשבת כך במשך כשעה שלמה.

  • גלגלי שולחן לבניית ציפורניים – שולחן לבניית ציפורניים צריך להיות מאוד מאוד יציב וגם נוח מאוד להזזה. רק גלגלים איכותיים מאוד עם מעצורים יאפשרו לך ליהנות גם מהזזה קלה וגם מיציבות בזמן העבודה.

מה עוד חשוב לדעת לפני פתיחת מכון יופי?

כשבוחרים בתכנון נכון ציוד קוסמטי ובפרט שולחן לבניית ציפורניים הכי חשוב הוא לחשוב כמו לקוח. חשיבה כלקוח נותנת יתרון עסקי ענק!  

בימינו, הלקוח מפונק מאוד ורוצה תמורה סופר מלאה לכספו. כמו כן התחרות של היום גדולה מאוד, טכנאיות ציפורניים צצות כפטריות, ומי שפותחת מכון חייבת להיות טובה יותר כדי להצליח.  

לקוחה שמגיעה לטיפול ורואה שולחן לבניית ציפורניים מצ'וקמק כל הרושם הראשוני לגבי מקצועיות יורד. לעומת זאת, לקוחה שמגיעה ורואה שטכנאית הציפורניים מתייחסת בכבוד רב למקצוע, יש לה שולחן לבניית ציפורניים מפואר ונוח, מגוון של ציוד חדשני, מבחר של חומרים, קישוטים לציפורניים ולקים, הלקוחה מתרשמת לטובה ותשלם על הטיפול בכיף גדול.

מסקנה: אנו מציעים לך דרך להרוויח יותר כסף!

חברת "שקד קוסמטיק" שמה לה למטרה לשפר בכלליות את רמת המקצועיות של ענפי הקוסמטיקה. כמו כן לצערנו, אנו נתקלים במספר גדול של קוסמטיקאיות שפותחות מכוני יופי ומייד סוגרות. קוסמטיקאיות אלו גורמות נזק לעצמן במוטיבציה ובכסף ומורידות את מיצוב המקצוע.

אנו מאמינים שעזרה והכוונה נכונה יכולה בהחלט לעזור, שקד קוסמטיק איננה חברת יעוץ וגם לא מרוויחה מכך דבר, אבל כעסק שהתברג בשנים האחרונות כמוביל בתחומו ובעל ניסיון עסקי רב, אנו נשמח לייעץ ללקוחות שלנו. בעקבות החלטתנו לעזור, בימים אלו אנו שוקדים על הכנת רשימת טיפים לעסק מצליח בתחום הקוסמטיקה.

אנו מאמינים שמספיק טיפ אחד מהסדרה אשר יהיה טוב עבורך ויעזור לך להגדיל את קהל הלקוחות שלך אפילו בעוד לקוח אחד מרוצה הרווחנו.

טיפ חינם: למה חשוב שהלקוחות יהיו מרוצים ולשמר אותם?? לקוח מרוצה אחד שמשלם בממוצע בטיפול כ- 120 ₪ כפול כ- 18 טיפולים בשנה שווה לך כ- 2000 ₪.

אם גם לך יש טיפ או רעיון שאת רוצה לשתף את יתר הקוסמטיקאיות את מוזמנת להעביר את הטיפ למייל info@shaked1.co.il. על כל טיפ/רעיון שתשלחי אלינו תקבלי פרסום וקרדיט וגם קישור לאתרך.

להרשמה לסדרת הטיפים שלנו שלחי שם ומייל ל s@shaked1.co.il